سه بدن تون تامین کنین. در این مورد باید با دکتر خود مشورت کنین. می تونین از نور خورشید به عنوان بهترین منبع ویتامین D استفاده کنین، گرچه بعضی غذاها و مکملای ویتامین D3 هم به عنوان منابع خوب تامین اون شناخته می شن.

۷. زمینی شید

دلایل حمله قلبی و راه های پیشگیری از اون - قسمت 2 آرایش ، زیبایی و مدل لباس

راه رفتن با پای برهنه الکترونای آزاد رو که آنتی اکسیدانای پنهون به حساب می رن از زمین به بدن شما منتقل می کنه. اتصال با زمین نا آرومی رو در سراسر بدن کم می کنه، چون خون رو رقیق کرده و بدن رو پر از یونای منفی می کنه.

۸. استرس رو از خود دور کنین

وقتی تحت استرس باشین بدن تون نوراپی نفرین (نورآدرنالین) ترشح می کنه. این هورمون موجب پراکندگی زیست لایه های باکتریایی می شه که باعث پارگی پلاکا می شن.

من خیلی پیشنهاد می کنم که از تکنیک رهاسازی هیجانی ((Emotional Freedom Technique (EFT) واسه مدیریت استرس خود بهره بگیرین. ای اف تی وسیله روانشناسی انرژیا واسه تنظیم دوباره واکنشای بدن در زمان استرسه و می تونه واسه کاهش خطر ایجاد مریضیای طولانی به شما کمک کنه.

سالم نگه داشتن قلب بدون شک زندگی تون رو لذت بخش تر و پربارتر می کنه. این پیشنهادای طبق عقل سلیم و بی ضرر رو به یاد داشته باشین تا از حمله قلبی پیش گیری کنین و سیستم قلب و عروق خود رو در بهترین حالت عملکردشون نگاه دارین.

منبع : mercola.com

این مطلب رو هم توصیه می کنم بخونین:   دلایل وزوز گوش، مشکلات و روش های علاج - قسمت 2