11 ژانویه
2018

دانلود نرم افزار Offline Explorer Enterprise SR3 v7.4.0.4594 + Portable – ……. – …….

Category:1

Offline Explorer نرم افزاری کاربردی برای دانلود کامل سایتهای اینترنتی است. شاید در شرایطی که اینترنتی با سرعت، کیفیت و قیمت مناسب داشته باشیم دانلود یک وبسایت کار منطقی نباشد ولی از آنجایی که برای بسیاری از ما ایرانی ها چنین شرایطی به یک آرزو بدل شده است ناچار هستیم اطلاعات مهم وبسایتها را دانلود نماییم. شاید مطالب یک وبسایت آموزشی را پسند کرده باشید و دوست داشته باشیم یک ورژن آفلاین از آن سایت را بر روی سیستم خود داشته باشیم و بدون نیاز به اینترنت و یا استرس قطع شدن اینترنت و با سرعت بالا صفحات وبسایت را باز کنیم. برای این کار بی شک نرم افزار Offline Explorer یکی از بهترین گزینه ها است.

این برنامه سابقه ای طولانی در این موضوع دارد و در ورژن های جدید به بلوغ کامل رسیده است. با استفاده از این برنامه شما میتوانید انواع سایتهای http، https و یا سایتهای ftp و یا حتی سایتهای با پخش استریمهای موسیقی و ویدیو بر پایه پروتکلهای RTSP, PNM و یا MMS را به صورت کامل دانلود نمایید و در سیستم خود از به صورت کاملا آفلاین از محتوای آنها استفاده کنید. این برنامه قادر است در هر پروژه ای بیش از ۱۰۰ میلیون صفحه را دانلود کند. شما در هنگام تنظیم برنامه مشخص میکنید که لینکها تا چه عمقی دانلود شوند.

آیا وقتی در یک سایت به لینکهای خارجی برخورد کرد آنها را نیز دانلود کند. آیا تصاویر دانلود شود. آیا فایلهای موسیقی با فلان حجم دانلود شود. فایلهای کوچکتر و یا بزرگتر از یک سایز مشخص کلا دانلود نشود. تمامی فرایند دانلود در ابتدا به صورت ویزاردهای قدم به قدم نمایش داده میشود و با تنظیم دقیق گزینه های مورد نظر میتوانید وبسایت مورد نظر را دانلود نمایید. برنامه از تکنیک دانلود همزمان و چند نخی استفاده میکند، همچنین از توان پردازنده های چند هسته ای نیز به خوبی استفاده میکند. این موضوع باعث میشود تا سرعت برنامه به ماکزیمم توان سیستم نزدیک شود.

Offline Explorer Compatibility:

The minimum memory required to run Windows, although more memory is recommended for better performance.

Download File Size – 9719 KB

Disk Space Required to Install Program – 11000 KB

فایل Readme.txt‌ در فولدر Crack را مطالعه کنید.

دانلود MetaProducts_Offline_Explorer_Enterprise_SR3_v7.4.0.4594

دانلود MetaProducts_Offline_Explorer_Enterprise_SR3_v7.4.0.4594_Portable

گذرواژه فایل(ها): Password: www.downloadly.ir

۲۹ مگابایت